Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Secret Garden çıralı ailesi olarak kaliteyi, güveni, huzuru el değmemiş yeşili ve maviyi sizinle buluşturmak için işletmemizin kapılarını sizlere açıyoruz.

2013 yılından bu yana işlettiğimiz ve yok kavramını sildiğimiz tesisimizde sessiz huzurlu güvenli ve kaliteli hizmet sizleri bekliyor.

Tek amacımız sizleri şehrin gürültüsünden uzak tamamen doğal bir meyve bahçesi içerisinde misafir edip, kuş sesleriyle başbaşa bırakıp sakin bir ortamda tatilin en güzelini yaşamanızı sağlamaktır.
İşletmemiz

İşletmemiz çıralı sahilinde denize sıfır konumda olup tamamen doğal meyve bahçesi içerisinde birbirinden bağımsız 12 odadan oluşmaktadır.

Odalarımızın hepsinden denizi görmek mümkündür. Plajda şemsiye ve şezlonglarımız sizlerin hizmetinde olup ücretsiz kullanılmaktadır.

Tesisimiz oda kahvaltı veya yarım pansiyon hizmet vermektedir. Tesis içerisine hizmet veren restaurantımız bulunmakta ister günlük özel menüden faydalanılmakta isterseniz alakart hizmet alabilmektesiniz. Kahvaltıda her gün değişik hamur işleri, yöresel reçeller, istenilen şekilde omlet, yumurta seçenekleri özenle sunulmaktadır.

Tesisimizin her noktasında ücretsiz wifi hizmeti bulunmaktadır.

Ücretsiz otoparkımız mevcuttur.

Ücretli transfer yapılabilmektedir. Bu hizmet için lütfen iletişim kurunuz.

SECRET GARDEN HOTEL & BUNGALOWSSECRET GARDEN HOTEL & BUNGALOWS